Hooghuisstraat 16
Hooghuisstraat 16 Oss
- Bestemming
- Winkelruimte
- Te huur
- Huurprijs € 19.500,00 per jaar
- Aantal vierkante meters
- 130 m²
Algemeen
Recent opende hier het fraaie Miru Sushi restaurant haar deuren aan de Oostwal. Thans is aan de zijde van de Hooghuisstraat nog een zelfstandige ruimte voor de verhuur beschikbaar.
Het betreft een rechthoekige commerciële ruimte van circa 130 m² op de begane grond met grote herkenbare etalage.
De Hooghuisstaete is gebouwd op de hoek van de Oostwal en de Hooghuisstraat. Op steenworp afstand van het kernwinkelgebied, met een groot gevoel voor de omgeving zijn hier betaalbare appartementen en een grootschalige winkelruimte ontwikkeld. Een grote attentiewaarde en een parkeerterrein aan de achterzijde maakt dit object uniek in het centrum van Oss.
Casco +. In overleg met kandidaat-huurder is een aangepast opleveringsniveau bespreekbaar.
Aan de achterzijde van het complex is een openbaar (betaald) parkeerterrein gesitueerd.
Naar opgave van de gemeente Oss is het object gelegen in het vigerende bestemmingsplan Centrum-Oss-2013 en heeft hierin de bestemming Centrum-Kernwinkelgebied en als zodanig bestemd voor detailhandel, horeca tot en met categorie 3, publiekgerichte dienstverlening. Een kopie van dit bestemmingsplan is op aanvraag verkrijgbaar.
Meer informatie? | |
---|---|
RSP Makelaars Roy van Thiel Koningsweg 66 Den Bosch | T 073-6488750 E info@rspmakelaars.nl I /www.rspmakelaars.nl/object/20341/oss-hoogh |